Таврія Турбо

Логотип А2 прозрачній (2)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ось уже протягом багатьох років наше підприємство МТМЗ "Таврія Турбо" працює на благо своїх замовників. Датою нашого заснування вважається 1996 рік, саме з цього моменту починається відлік нашої діяльності, орієнтованої на створення якісної продукції.
 
Справа в тому, що підприємства, що знаходяться в нашій країні, під час радянського періоду створювали агрегати в тій кількості, яка потрібна для оснащення техніки. Пізніше СРСР розпався, і простір наповнився приватними підприємствами - вони спеціалізувалися, перш за все, на ремонті та реставрації турбокомпресорів. Але виробництво необхідно було розширювати, так як техніка вимагала нові, а не відремонтовані, агрегати. МТМЗ "Таврія Турбо", таким чином, перешикувалося на створення агрегатів наддуву.
 
Ось уже більше 20-ти років ми випускаємо автотракторної турбокомпресори, які підходять на двигуни вітчизняного та іноземного походження. Кількість створених агрегатів перевищує позначку в 300 тисяч. Асортимент найбільш широкий для продукції в СНД. Моделі і модифікації турбокомпресорів обчислюються десятками.